Zakázková výroba tetovaček

Tetovačky nebo také dočasné tetování jsou ozdobné obtisky, které se mohou nalepit na kůži a vydrží na ní přibližně 1 týden. Zakázková výroba tetovaček probíhá pomocí sítotisku, kdy se obrázek (zákazníkem dodaná grafika) natiskne na papír se speciálním přenosovým médiem. To umožňuje přesun obrázku z papíru na kůži za pomocí vlhkosti. Také proto potřebuje většina tetovaček k přenosu na kůži vodu. Po usušení se obrázek napevno připojí k pokožce.

Zakázková výroba tetovaček je pro nás hračka

I když je tetování stále velice oblíbené, je velmi bolestivé, drahé, pracné a nese řadu rizik. Z těchto důvodů stále narůstá obliba tetovaček, které lidem umožní rychle a jednoduše ozdobit kůži pomocí dočasné tetovačky. Na rozdíl od trvalých tetování se tetovačky po čase smyjí a Vy můžete pokožku ozvláštnit zase jiným obrázkem.

Výroba tetovaček procesy

Pokud Vás zaujala zakázková výroba tetovaček na míru dle Vašeho zadání, stačí poslat grafické podklady ve vektorovém formátu a zahájit výrobu. Tetovačky pro Vás vyrobíme osvědčenými výrobními procesy. Všechny samolepky jsou 100% zdravotně nezávadné, bezpečné, netoxické a hypoalergenní. Při výrobě jsou používána barviva schválená FDA a certifikované tiskařské stroje. To vše vede k perfektnímu finálnímu produktu.

Zakázková výroba tetovaček kroky výroby

Může se zdát, že zakázková výroba tetovaček není jednoduchým procesem. Opak je pravdou.

 1. potažení papíru vodou rozpustnou vrstvou, která je rychlorozpustná, okamžitě reaguje s vodou a po navlhčení také rychle vyschne;
 2. překrytí výše uvedené vrstvy další vrstvou, která je odolná vůči UV záření;
 3. překrytí UV odolné vrstvy lepidlem;
 4. překrytí adhezivní vrstvy další vrstvou, která je schopna pojmou množství různých inkoustů;
 5. vložení FDA schválených inkoustů do tiskárny
 6. digitalizace finální grafiky tetovaček v PC
 7. tisk
 8. finální nanesení další adheziní vrstvy s uvolňovací vlastností

Zakázková výroba tetovaček tisk

zakázková výroba tetovaček

Tisk tetovaček probíhá na papír, který prošel speciální úpravou tak, aby přijímal vhodné inkousty, vytvořil vzor tetovaček, přičemž design tetovaček je pokryt lepidlem a papír z druhé strany samotné tetovačky uvolňovacím povlakem, který umožní aplikaci tetovačky na pokožku po použití vody.

Finalizace tetovaček

Pří zadání požadavků pro zakázkovou výrobu tetovaček, je možné zadat tak, aby byly tetovačky překryty další vrstvou fixujícího materiálu, který zajistí, že se obrázek nepoškodí. Po tomto posledním kroku se archy s natištěnými tetovačkami nařežou.

Přebal tetovaček

Finální tetovačky je pak možné jednotlivě balit do OPP přebalu. To minimalizuje kontakt čerstvě natištěných tetovaček s okolními vlivy a je zárukou, že bezpečně a nepoškozené dorazí k našemu zákazníkovi a poté dále ke konečnému spotřebiteli.

Zakázková výroba tetovaček s certifikátem

Vzhledem k tomu, že se tetovačky lepí na pokožku, dochází tak k těsnému kontaktu s citlivou částí lidského těla. Proto je nutné, aby zakázková výroba tetovaček dodržovala ty nejpřísnější normy a používala jen vhodné a vysoce kvalitní materiály. Naše výroba tetovaček tyto normy samozřejmě splňuje a všechny použité materiály prošly přísnými testy.


Archiv certifikátů:


Návod pro nalepení dočasného tetování

Pokud budete trpělivý a dočasné tetování nalepíte správně dle návodu níže, docílíte tak perfektního výsledku.

Potřebný čas: 10 minut

Jak správně nalepit dočasné tetování

 1. Příprava pokožky

  Kůže by měla být čistá bez oleje, make-upu a případné bez hustého ochlupení.

 2. Aplikace tetovačky na pokožku

  Odstraňte průhlednou ochrannou vrchní folii a přitiskněte tetování pevně na čistou a suchou pokožku symbolem směrem dolů.

 3. Přenos tetovačky na pokožku

  Na tetování přiložte mokrý hadřík, houbičku, stiskněte a ujistěte se, že je dostatečně navlhčený.

 4. Chvíle napětí 🙂

  Počkejte 30 sekund (buďte trpělivý). Opatrně sundejte papírovou podložku.

 5. Tip na závěr

  Pro nejlepší efekt opláchněte obrázek jemně vodou.

Jak odstranit dočasné tetování
Potřete tetování alkoholem nebo dětským olejem, počkejte 10 sekund a pak setřete tetování papírovým ubrouskem nebo kosmetickým tamponem. Tetování lze také sejmout ze suché pokožky pomocí několika kusů lepicí pásky.TIP! Zadní strana tetovaček je vhodná k potištění zakázkového textu. Ideálním textem je reklamní sdělení a také stručný návod k použití. To zaručí, že si obdarovaný tetovačky obtiskne na kůži správně a tedy s perfektním výsledkem.

Potřebujete další informace ke konkrétnímu produktu a máte zájem o zakázkovou výrobu reklamního tetování? Chcete nechat vyrobit podobné dočasně tetování k propagaci například k propagaci produktu nebo značky? 
Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo přes poptávkový formulář. Těšíme se na spolupráci.

Chcete koupit originální dočasné tetovačky? Mrkněte do našeho maloobchodního e-shopu.


Na zakázku jsme vyrobili produkty například pro tyto firmy či organizace

Přejít nahoru