Výhody a využití dočasného tetování

Výhod a využití dočasného tetování je celá řada. A jak to vidíme my? Zpracovali jsme pro Vás krátký průzkum, v kterém rozebíráme výhody a využití dočasného tetování a shrnuli do krátkého přehledu.

Přečtěte si výhody a využití dočasného tetování

Dočasné tetování je velmi realistické

Dočasné tetování na první podle působí velmi realisticky a je k nerozeznání od permanentního. Vystřelte si ze svých přátel, kolegů v práci, z rodičů a udělejte něco bláznivého. S rodiči možná žertujte obezřetněji, při některých neotřelých designech  by mohli mít zdravotní problémy.

Bezpečné inkousty pro dočasné tetování

S Gifts Servicem víte na čem jste. Všechny naše tetovačky jsou vyrobeny z FDA schválených inkoustů, které jsou naprosto bezpečné pro Vaší pokožku. Ve skutečnosti méně než 0,03% zákazníků zažilo alergickou reakci na inkoust, z kterých jsou dočasné tetovačky tištěny. Pokud je potřeba je možné vyžádat bezpečnostní certifikát kvality, který deklaruje složení inkoustu.

Dočasné tetování je bez bolesti

Permanentní tetování je bolestivé a velmi pracné. Na rozdíl od střednědobých a dočasných tetování, které jsou  bezbolestné. Navíc pokud neovládáte některé jazyky dobře, můžete napáchat obtížně navratitelné škody. Nechat si vytetovat nápisy s gramatickými chybami je poměrně častým problémem. Například v angličtině nebo při tetování čínskými znaky.

Máte vlasní design, který vypadá na papíře skvěle, ale těžko předvídat, jak bude vypadat na kůži a i mistr tesař se občas utne. V případě tetování jsou ale následky strašlivé, o čemž se můžete přesvědčit v galerii nepovedené tetování.

Dočasné tetování na zkoušku

Dočasné tetování je volba, kdy si můžete na zkoušku vyzkoušet některý z designů a za pár týdnů se rozhodnout, zda si tetování necháte vytetovat permanentně nebo zkusíte jiný design. Pokud je ale možnost nosit tolik unikátních obrázků, je pak škoda uchýlit se jen k jednomu. To je asi něco jako kdyby žena měla stále nosit jedny boty a stejné šaty . Nepředstavitelné – přesto tento fakt u tetování nikoho překvapuje.

Dočasné tetování lze využít jako módní doplněk

Divoká párty, dovolená s přáteli, proč nezvolit něco provokativního . A nebo také návštěva divadla, oficiální večeře, pracovní pohovor nebo důležitá obchodní schůzka? Jistě v dnešní době není tetování problém ani při těchto situacích, nicméně ruku na srdce, ne všechna tetování se hodí pro všechny příležitosti. A to je výhoda dočasných tetování, kdy stejně jako pro danou situaci oblékáte šperk nebo ladíte doplňky, tak stejným způsobem je možné vybrat tetování, které vkusně podtrhne kouzlo okamžiku a nebude působit jako pest naoko. Nic si nezastírejme předsudky existuji a existovat budou.

Další výhody a využití dočasného tetování

Dočasné tetování na tématické party

Halloween,  maškarní, námořnický nebo jiný podařený tématicky večírek je před Vámi? S pomocí dočasného tetování podtrhnete Vámi vytvořenou masku a stanete se králem – královnou večírku.

Bojovat za správnou věc pomocí dočasného tetování

charitativní využití a výhody dočasného tetování

Pomocí dočasného tetování můžete dát najevo svou podporu nějaké myšlence, charitativní akci, příslušnost ke komunitě. Můžete rozdávat tetovačky v rámci charitativní akce a s jejich pomocí přispět na dobrou věc. Všichni přispěvatelé pak mohou aplikováním dočasného tetování informovat o svém dobrém skutku a třeba strhnout lavinu dalších příspěvků.

Vyprovokovat k akci pomocí dočasného tetování

Pokud se pro dočasné tetování zvolí správný design a umístění může mít poměrně velký dopad na veřejné mínění a šířit se jako lavina. Použijte dočasné tetování se sdělením pro šíření dobré myšlenky. Tetování vždycky bude vzbuzovat emoce.

Bezpečnostní využití tetování

bezpečnostní výhody a využití dočasného tetování

Dočasné tetovačky lze skvěle využít pro menší děti, které se mohou ztratit například v novém nebo neznámém prostředí. Takových typickým prostředím je třeba dovolená. Podobné využití najdou i pro seniory, kteří trpí poruchou paměti nebo se díky svému věku v cizím prostředí nedokáží zorientovat. Takové dočasné tetování s kontaktními údaji, adresou, telefonickým kontaktem, může zachránit situaci.

Lékařské využití tetování

Chcete-li podpořit a pomoci lidem, kteří trpí diabetem, epilepsií či jinou formou těžké alergie, pak dočasné tetování s informací o této chorobě může zachránit život. Obecně tyto zdravotní problém mohou vést až ke stavům bezvědomí nebo stavu, který znemožňuje komunikaci. Proto pro lidi trpící těmito obtížemi je rozumné použít dočasného tetování se zdravotními informacemi.

Včasný, rychlý a správný zásah je to, co odlišuje úspěšné záchrany od těch neúspěšných. Pro rychlí a správný  zásah jsou informace klíčové. Dočasného tetování s tímto sdělením může jeho nositel využít k tomu, aby dal svému okolí informaci, že se nachází v období, kdy je u něj zvýšená pravděpodobnost výskytu zdravotního problému. Nebo nechce o svém problému informovat veřejně a nebo je jeho léčba na dobré cestě a pak by permanentní tetování nedávalo smysl.

UV dočasné tetování výhody a využití

Uv tetovačka funkce a výroba wikiv Je to dočasná tetovačka která se nanaší na kůži na tenké membraně která přejde na kuži po navlhcení papiru na kterém je vyrobena.vUv barvy jsou tištěné na průhlednou velmi tenkou pruhlednou membranu. V běžníém spektru denního světl nevytváří viditelný odraz světelných paprsku. Za použití barev které odrážejí ultrafialovou část záření je při OV osvetlení tato tetovačka viditlná. Září do tmy.

Potřebujete další informace ke konkrétnímu produktu a máte zájem o zakázkovou výrobu reklamního tetování? Chcete nechat vyrobit podobné dočasně tetování k propagaci například k propagaci produktu nebo značky? 
Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo přes poptávkový formulář. Těšíme se na spolupráci.

Chcete koupit originální dočasné tetovačky? Mrkněte do našeho maloobchodního e-shopu.


Na zakázku jsme vyrobili produkty například pro tyto firmy či organizace

Přejít nahoru