Výrobce reklamního tetování

Firma Gifts Service je profesionální a spolehlivý výrobce reklamního tetování resp. dočasného tetování. Zastupujeme výrobce disponující dlouholetou zkušeností a nejnovějšími technologiemi v tomto oboru. Gifts Service je výrobcem reklamních předmětů na zakázku a předmětů na míru již od roku 2005. Tato specializace nám umožňuje být v daném segmentu profesionály a nashromážděné zkušenosti nám pomáhají eliminovat chyby a kvalitativní problémy. Našimi zákazníky jsou reklamní agentury i koncový zákazníci.

Zakázková výroba reklamního tetování

Gifts Service – výrobce reklamního tetování

Naším cílem je dlouhodobá strategie, a proto žádné reklamní agentuře nehrozí, že bychom jakkoli kontaktovali koncového zákazníka.

Konkurenční výhody výrobce reklamního tetování

Konkurenční výhody výrobce reklamního tetování

Vzhledem k našim zkušenostem a unikátnímu zázemí si můžeme dovolit nabídnout garanci nejnižší ceny. Disponujeme pobočkami v České republice, dále Německu, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Číně a Hong Kongu. Jak dosáhnout na nejnižší cenu reklamních předmětů? Klíčem k úspěchu je plánování. Nejčastější chybou, která vede ke zbytečným nákladům je absence plánování. Doprava u některých předmětů tvoří až 2/3 ceny a z toho je patrné jak mnoho lze vhodným plánováním ušetřit.  

Proč spolupracovat s výrobcem reklamního tetování

Pečlivě sledujeme dění na trhu a snažíme se svým klientům nabízet originální a aktuální reklamní předměty, které budou navíc nejvíce zapadat do jejich marketingového plánu a sdělení. Společně pak můžeme dosáhnout lepších obchodních výsledků. Pokud hledáte originální a levný reklamní dárek, reklamní tetování můžeme jen doporučit.


ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ŠITÁ NA MÍRU KLIENTA

DLOUHOLETÝ SPECIALISTA V OBORU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY

DOHLED NA KVALITU PŘÍMO U VÝROBCE


Ten dělá to a ten zas ono. A když dva dělají totéž není to totéž!

Ing. Jan Koukal MBA
zakladatel Gifts Service


výběr z tuzemských klientů výrobce reklamního tetování
Výběr z našich tuzemských klientů
výběr ze zahraničních klientů výrobce reklamního tetování
Výběr z našich zahraničních klientů

Další informace od výrobce reklamního tetování

Potřebujete další informace ke konkrétnímu produktu a máte zájem o zakázkovou výrobu? Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service


Chcete ohodnotit spolupráci s Gifts Servicem? Napsat recenzi nám můžete přímo zde nebo na Google.

Přejít nahoru