Originální a vtipné tetování

originální a vtipné tetování od Helen Fernandes

Originální a vtipné nápady na tetování přijdou vhod všem, kteří právě uvažují ať už nad vlastním permanentním tetování a nebo zvažujete využít dočasné tetování k propagaci produktu či značky. Brazilská umělkyně Helena Fernandes navrhuje tetování, která jsou tak ošklivá až jsou vlastně hezké.

Vybrali jsme originální a vtipné tetování

Tato tatérka je důkazem toho, že mezi genialitou a šíleností je tenká hranice. V tomto konkrétním případě to pravděpodobně neplatí o autorce tak jako o jejích klientech . Posuďte sami. Nechali byste si podobný výtvor vytetovat na celý život? Originalita se kresbičkám ale upřít nedá, proto pokud je pro Vás priorita mít unikátní tetování, které vyvolá intenzivnější reakci, jste na správné adrese. Asi není nic horšího než módní vlny podobných nebo stejných ornamentů, které zestárnou  dříve než začaly být zajímavé.

originální ošklivé až krásné tetování

Ošklivost nemá v umění tetování žádný prostor. Nebo alespoň to si myslíme. Sama Helena Fernandes říká, že vytváří ošklivé tetování. Helena připouští, že není dobrá v kreslení. A také si je vědoma, že její tetovací výtvory nejsou nejlepší. Ale proč dosahuje takové úspěchu v oblasti tetování i přes její špatné tetování?

vtipné tetování

Její domácí studio Malfeitona je pravděpodobně jediné tetovací studio na světě, které nabízí ošklivé tetování. Překvapivě je Helena hrdá na své ne tak krásné výtvory, když popisuje své řemeslo jako tetřevácké peba, což znamená „ošklivé tetování“. Je těžké tomu uvěřit, ale mnoho lidí považuje její příšerné výtvory za jedinečné a senzační. Její Instagramový účet čítá v den psaní tohoto textu 87 tisíc sledujících. A její stránka na Facebooku v současné době získává 4,3 z 5 hodnocení od spokojených zákazníků. Tyto výsledky znamenají pouze jednu věc – lidé mají odlišné standardy, pokud jde o krásu. To, co považujeme za „ošklivé“, se může zdát krásné v očích někoho jiného.

Surfařské a jachtařské originální tetování

Pokud Vás to táhne k vodě stejně jako nás, tak se Vám možná bude líbit některé z originálních surfařských či jachtařských tetování. Po mnoho století si lidé zdobí kůži obrázky a ornamenty. Dělali to z různých důvodů, ale hlavně kvůli náboženství nebo jiným kulturním zvyklostem. Trendem poslední doby je také pomocí tetování vyjádřit životní postoj či náklonnost k určité skupině, koníčkům,…

Originální a vtipné tetování pro zamilované

Tetování pro zamilované páry bude zajisté evergreenem. Proč to ale nepojmout trošku originálně a nápaditě? Šípem protnutá srdce nebo nedej bože jména jsou snad již za zenitem. Pokud máte se svou láskou jistou asociaci, kterou pochopíte jen Vy dva, je to určitě vhodný motiv na tetování. Buďte originální a zkuste svému okolí vtipně sdělit, že jste našli tu pravou lásku.


Pokud Vás lákají šílenosti, ale jste přece jen trošku konzervativní dočasné tetování by mohlo být  pro Vás ta správná cesta. Čeká Vás dovolená u mooře nebo divoká párty s přáteli. Proč trochu své tělo neoživit dočasným tetováním? Chcete koupit originální dočasné tetovačky? Mrkněte do našeho maloobchodního e-shopu.

Potřebujete další informace ke konkrétnímu produktu a máte zájem o zakázkovou výrobu reklamního tetování? Chcete nechat vyrobit podobné dočasně tetování k propagaci například k propagaci produktu nebo značky?
Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo přes poptávkový formulář. Těšíme se na spolupráci.


Na zakázku jsme vyrobili produkty například pro tyto firmy či organizace

Přejít nahoru