Tetovačky na archu k nařezání

Reklamní tetovačky na archu k nařezání zvolilo marketingové oddělení legendárního Divadla v Dlouhé. Tetovačky na archu k nařezání jsou ideální volbou pokud chcete více designů v malém formátu. Ušetříte náklady při výrobě a můžete si nechat vyrobit větší počet archů. Reklamní tetovačky patří mezi oblíbené reklamní dárky a vyrábíme je pro firmy z pestré škály obchodu, služeb a průmyslu. Nechte se inspirovat a pojďte do nich též. Určitě nebudete litovat. Vzorky zdarma jsou dostupné.

Tetovačky na archu k nařezání

Se souhlasem zákazníka přikládáme referenci, která svědčí o kvalitách naší firmy. Důmyslný a efektivní předmět v podobě reklamních tetovaček je skvělou volbou.

Zákazník: Divadlo v Dlouhé

Dobrý den, pane Koukale,

jen vám chci poděkovat, tetovačky na divadelní festival Dítě v Dlouhé jsou skvělé, dobře se s nimi pracuje, jsme spokojení 😉

Fakturu jsem dostala, hned dávám k proplacení, hezký den!

Markéta

Chcete pro svou firmu najít inspiraci pro své reklamní tetovačky? Zkuste naše tipy a nápady na tetovačky. Nabídka je skutečně široká. 

A pokud chcete zcela jiný produkt, neváhejte projít nabídku naší zakázkové výroby předmětů. Zabýváme se výrobou unikátních předmětů na zakázku dle zadání klienta. Nabídku nejčastěji vyráběných produktů naleznete na našich specializovaných stránkách.

Sdílet
Přejít nahoru