Reklamní odtrhávací tetovačky

Reklamní tetovačky na zakázku pro spolek Performalita. Dalším spokojeným a velmi nápaditým klientem se stal spolek Performalita, který zastřešuje umělce zaměřené na performativní umění. Velmi chytře zvolili reklamní tetovačky s rovnou perforací – zjednodušeně odtrhávací reklamní tetovačky, které jsou rozdělené na jednotlivé sekce (umělci, podpora vystoupení,…). Provedení a nápad prostě na jedničku. Tetovačky jsou navíc opatřeny zadním potiskem s podrobnějšími informacemi o projektu, vystoupení, umělci. Reklamní odtrhávací tetovačky se velmi snadno oddělují. Stačí je přehnout v perforovaném místě a pak jen odtrhnout.

reklamní tetovačky odtrhávací s potiskem
reklamní tetovačky odtrhávací

A pokud chcete zcela jiný produkt, neváhejte projít nabídku naší zakázkové výroby předmětů. Zabýváme se výrobou unikátních předmětů na zakázku dle zadání klienta. Nabídku nejčastěji vyráběných produktů naleznete na našich specializovaných stránkách.

Chcete pro svou firmu najít inspiraci pro své reklamní tetovačky? Zkuste naše tipy a nápady na tetovačky. Nabídka je skutečně široká. 

Sdílet
Přejít nahoru