10 originálních, vtipných tetování

Vybrali jsme 10 originální a vtipných tetování

Brazilské umělkyne Helena Fernandesovoá navrhuje tetovačky které jsou  tak ošklivé az jsou vlastne hezké.

Po mnoho století si lidé zdobili kůži obrázky a ornamenty. Dělali to z různých důvodů, ale hlavně kvůli náboženství nebo jiným kulturním zvyklostem. Jednou z nejoblíbenějších metod bylo tetování, proces, který zahrnuje zanášení barev hluboko do kůže za pomoci tetovacích jehel.

Je důkazem toho že mezi genialitou a šíleností je tenká hranice . V tomto konkrétním případě to pravděpodobně plati o autorce tak o jejích klientech . Posuďte sami některé z jejich výtvorů nechali by jste si podobný výtvor vytetovat na celý život?

Originalita se kresbičkám ale upřít, nedá proto pokud je pro vás prioritá mit unikátní tetování které vyvolá intenzivnější reakci jste na správné adrese. Ani není nic horšiho nez modní vlny podobných nebo stejných ornamentů které zestárnou  dříve než začaly být zajímavé.

Pokud Vás lákají šílenosti, ale jste přece jen trošku konzervativní dočasné, nebo středně dobá tetování by mohla byt  pro vás ta správná cesta. Čeká Vás dovolená i koře nebo divoká párty s přáteli. Proč ji trochu neoživit něčím šíleným.

Do této kategorie jsme přidaly tetovačky, kteé jsou zvláštní a těžko řic co si o nich myslet. Vybrali by jste si z této kategorie stalé nebo dočasné tetování ? Napište nám jaké.

Našli jste, vyfotili jste, nebo sami vlastníte, něco opravdu vypečeného – podělte se s námi at uz na Facebooku nebo nejlépe zde přímo pod článkem

Lidé si tetují na kůži jako prostředek sebevyjádření. Takže je to neomylný nápad, že většina lidí si přeje mít ty nejkrásnější tetování, jaké by mohly získat. Jednoduše řečeno, ošklivost nemá v umění tetování žádný prostor. Nebo alespoň to si myslíme. Nedávno jsme představili brazilskou uměleckou tetování Helenu Fernandesovou, která vytváří ošklivé tetování. Ve skutečnosti Helena připouští, že není dobrá v kreslení. A také si je vědoma, že její tetovací výtvory nejsou nejlepší. Ale proč to dělá tak velký v tetování průmyslu i přes její špatné tetování?

Její domácí studio Malfeitona je pravděpodobně jediné tetovací studio na světě, které nabízí ošklivé tetování. Překvapivě je Helena hrdá na své ne tak krásné výtvory, když popisuje své řemeslo jako tetřevácké peba, což znamená „ošklivé tetování“. Je těžké tomu uvěřit, ale mnoho lidí považuje její příšerné výtvory za jedinečné a senzační. Opravdu, její Instagramový účet již od tohoto psaní obsahuje 87 tisíc sledujících. A její stránka na Facebooku v současné době získává 4,3 z 5 hodnocení od spokojených zákazníků. Tyto posudky znamenají pouze jednu věc – lidé mají odlišné standardy, pokud jde o krásu. To, co považujeme za „ošklivé“, se může zdát krásné v očích někoho jiného.

Napsat komentář